baner
Jesteś tutaj: Bip -> Deklaracja dostępności
Komórki Organizacyjne

Dom Kultury „Praga” w dzielnicy Praga Północ m.st. Warszawy podzielony jest na następujące komórki organizacyjne:





1. Pion Finansowy

Głowna Księgowa

Anna Kossakowska

a.kossakowska@dkpraga.pl





Specjalistka ds. księgowości

Justyna Zajkowska

j.zajkowska@dkpraga.pl





Głowna specjalistka ds. księgowości

Agnieszka Filanowska

a.filanowska@dkpraga.pl

Specjalistka ds. kadr i płac

Magdalena Pyśk

m.pysk@dkpraga.pl

2. Pion Artystyczny

p.o. Kierownika Pionu Artystycznego

Przemysław Piskozub

p.piskozub@dkpraga.pl





Koordynatorka zajęć stałych i warsztatów

Alicja Sychowicz-Szmiga

a.szmiga@dkpraga.pl





Specjalistka ds. zajęć stałych i warsztatów / kasa

Jolanta Pastuszek

j.pastuszek@dkpraga.pl





Specjalistka ds. zajęć stałych i warsztatów

Agnieszka Schütterly

a.shutterly@dkpraga.pl





Anna Golc

Specjalistka ds. wydarzeń artystycznych

a.golc@dkpraga.pl





Specjalista ds. organizacji wydarzeń artystycznych

Bartosz Mielczarek

b.mielczarek@dkpraga.pl





Specjalistka ds. organizacji wydarzeń artystycznych

Agnieszka Dragon

a.dragon@dkpraga.pl





3. Pion Promocji

Główna specjalistka ds. promocji

Klaudyna Desperat

k.desperat@dkpraga.pl





4. Pion Organizacyjny

Pełnomocnik dyrektora,

Kierownik Pionu Organizacyjnego

Robert Panewczyński

r.panewczynski@dkpraga.pl





Specjalistka ds. administracji / sekratariat

Anna Radulska – Cieliczko

a.cieliczko@dkpraga.pl





Specjalistka ds. kadr i płac

Marta Boczek

m.boczek@dkpraga.pl





Specjalistka ds. administracji

Katarzyna Kwapień

k.kwiapien@dkpraga.pl

Starszy specjalista ds. obsługi technicznej

Tomasz Miziński

t.mizinski@dkpraga.pl





Specjalista ds. obsługi technicznej (akustyczno – oświetleniowej )

Michał Klimczak

m.klimczak@dkpraga.pl





Konserwator / obsługa techniczna

Andrzej Karolak

a.karolak@dkpraga.pl





Pracownik gospodarczy

Agnieszka Bala

a.bala@dkpraga.pl





Marta Korczyńska

m.korczynska@dkpraga.pl