baner
Jesteś tutaj: Bip -> Statut
Zamówienia publiczne

Dom Kultury „Praga” w Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy w 2023 roku nie planuje udzielać zamówień, w odniesieniu do których jest obowiązek stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.


Dom Kultury „Praga” w Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy w 2022 roku nie udzielał zamówień, w odniesieniu do których jest obowiązek stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.


Dom Kultury „Praga” w Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy w 2021 roku nie udzielał zamówień, w odniesieniu do których jest obowiązek stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.


Dom Kultury „Praga” w Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy w 2020 roku nie udzielał zamówień, w odniesieniu do których jest obowiązek stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.


Dom Kultury „Praga” w Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy w 2019 roku nie udzielał zamówień, w odniesieniu do których jest obowiązek stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.


Dom Kultury „Praga” w Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy w 2018 roku nie udzielał zamówień, w odniesieniu do których jest obowiązek stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.


Dom Kultury „Praga” w Dzielnicy Praga Północ m. st. Warszawy w 2017 roku nie udzielał zamówień, w odniesieniu do których jest obowiązek stosowania przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.